Blog

Генеральний Консул Чеської Республіки в Україні Давид Нови та велика делегація чеського бізнесу відвідала Івано-Франківщину
Автор
Перегляди 713
Дата публікації 2023-06-09

Генеральний Консул Чеської Республіки Давид Нови привітав присутніх у своєму виступі українською мовою.
«Ми дякуємо чеському народові, владі, чеським підприємцям за підтримку України в цей складний час. Переконаний, що після перемоги України в війні з Московією в нас буде вікно можливостей для успішного і взаємовигідного бізнесу в спільних проєктах відбудови та відновлення України», - висловив переконання президент Івано-Франківської ТПП Андрій Левкович.
З вітальними словами та презентаціями виступили представники українського та чеського бізнесу, представники обласних адміністрації.
Зустріч стала майданчиком для спілкування та налагодження персональних контактів між підприємцями та компаніями України та Чехії.
Представники територіальних громад також знайшли для себе цікаві пропозиції щодо розвитку та сучасного обладнання для комунальної сфери, розвитку транспорту та інфраструктури.
Українські підприємці розповіли про свої експортні можливості та досвід співпраці з чеським бізнесом.
Після зустрічі в ТПП чеська делегація відвідала мікрорайон новобудов «Міленіум» в Івано-Франківську, презентацію якого провели керівники будівельної компанії «VS bud» брати Василь і Сергій Чуфуси.
Завершальним пунктом перебування делегації з Чехії став флагман цементної галузі України ПрАТ «Івано-Франківськцемент» з презентацією виробництва та спогляданням міста з висоти пташиного польоту)
>

Прокоментуйте статтю!

Автор дізнається Вашу думку!