Blog

На запрошення Івано-Франківської ТПП область відвідають делегації Посольства Естонії в Україні та естонського бізнесу
Автор
Перегляди 521
Дата публікації 2023-03-24

Президент Івано-Франківської ТПП Андрій Левкович зустрівся в Києві з Надзвичайним і Повноважним Послом Естонської Республіки в Україні Каімо Кууск (Kaimo Kuusk) та Радником з економічних питань, бізнес-дипломатії та співпраці Посольства Естонії в Україні Андо Рехемаа.
Під час зустрічі сторони домовилися про те, що найближчим часом Івано-Франківщину відвідає делегація Посольства Естонської Республіки.
Також узгодили майбутнє відвідання Івано-Франківщини представниками естонського бізнесу для ознайомлення з регіоном і його інвестиційними, підприємницькими, експортними та іншими можливостями.
Нші естонські друзі запевнили в підтримці та сприянні українському бізнесу в країнах Європейського Союзу. Зокрема, Естонія може надати допомогу в сертифікації українських товарів і послуг в ЄС.
Андрій Левкович подякував естонському народу: «В ці непрості для України часи Естонія виявилася для України надійним другом… Зокрема, наша Івано-Франківська торгово-промислова палата регулярно отримує благодійні гуманітарні вантажі від Естонської Національної Торгово-Промислової Палати.
За рік з часу початку повномасштабного вторгнення в Україну московитських окупантів ми отримали вже дев’ять багатотонних вантажів із генераторами, станціями із сонячними батареями, тактичним одягом та взуттям, аптечками та турнікетами, їжею швидкого приготування, та іншим. Все це ми передаємо нашим військовим частинам, громадам та закладам, які потребують допомоги.
Колектив Естонської Національної Торгово-Промислової Палати доклав багато зусиль та вільного часу для підготовки та сортування вантажів для України, а її керівник Маіт Пелтс/Mait Palts особисто доставляв благодійні вантажі до кордону України. Такі приклади є дуже потрібними для нас та дуже хвилюючими».
>

Прокоментуйте статтю!

Автор дізнається Вашу думку!