Blog

Делегація Івано-Франківської ТПП відвідала головний офіс "Енеркон" - одного із світових лідерів вітрогенерації
Автор
Перегляди 370
Дата публікації 2023-02-22

Німецька компанія "Енеркон" в місті Емдені є одним із світових лідерів з виробництва вітряків.
Зокрема, компанія виробляє вітряки-рекордсмени Е126, які мають висоту 198 метрів, діаметр лопастей 128 метрів(!!), а електричну потужність 7580 кіловат.
Під час перебування в Німеччині офіційна делегація Івано-Франківської ТПП зустрілася з Яном-Берндом Мантаєм, відповідальним за Business Development Central & Northern Europe.
Ян-Бернард Мантай розповів, що компанія Енеркон надає унікальні послуги, виробляє, монтує та проводить гарантійний супровід вітряків, яких працює по світу, від Чилі до В’єтнаму, вже десятки тисяч. Окупність вітряків складає 7 років, при тому, що період роботи вітряка без втручань складає 25 років!
Компанія розробляє проекти та розрахунки під конкретні кліматичні та географічні умови, проводить монтаж та будівництво всієї необхідної інфраструктури - доріг, комунікацій, ліній. Монтує навіть насипні «острови» для монтажу вітряків в вологій та болотистій місцевості.
Цікаво, що компанія гарантує ефективну роботу вітряків на протязі 96% розрахункового часу експлуатації, а у випадку меншого показника - доплачує компаніям-виробникам електроенергії «втрачені» гроші!
Керівник української делегації Андрій Левкович розповів про «вітрові можливості» України, зокрема про регіони Карпат та Причорномор‘я та висловив сподівання на майбутню взаємовигідну роботу компанії в Україні.
>

Прокоментуйте статтю!

Автор дізнається Вашу думку!