Blog

«Розвиток бізнес-середовища України»
Автор Андрій Левкович
Перегляди 536
Дата публікації 2022-07-21

Сьогодні в стінах Івано-Франківської торгово-промислової палати відбувся круглий стіл, на якому заявили про початок національного проєкту «Розвиток бізнес-середовища України». Участь у заході взяли заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко, директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк та президенти торгово-промислових палат дев’яти українських областей. Усі поділилися своїм баченням щодо розвитку бізнесу України, релокації підприємств з інших регіонів та підтримали нові починання в нашій області.
В рамках проєкту передбачаються тематичні навчальні бізнес-тури Івано-Франківською областю, що дасть можливість підприємцям із дев’яти українських областей, таких як Чернігівська, Харківська, Запорізька, Донецька, Дніпропетровська, Полтавська, Житомирська та Одеська, - отримати нові знання та налагодити особисті зв’язки. Ці заходи мають стати трампліном для майбутньої співпраці, створення спільного продукту, нових комерційних підприємств, нових ринків та великих міжрегіональних ініціатив задля економічного добробуту України в непростий час. Це дозволить малим і середнім підприємствам розвивати партнерство та тиражувати ефективні практики ведення бізнесу.
Проєкт реалізовуватиме команда ТПП за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Сільськогосподарська, харчопереробна та деревообробна галузі, туризм, локальні ремесла та крафтові виробництва, великий бізнес, легка промисловість, інформаційні технології, - це ті напрямки, які будуть єднати підприємців з різних куточків країни.
Вже у серпні відбудеться перший виїзд на локації успішних підприємств Івано-Франківщини, що працюють в сільськогосподарській галузі.
Детальніше читайте на: pik.net.ua galka.if.ua if.gov.ua
>

Прокоментуйте статтю!

Автор дізнається Вашу думку!