Blog

Сталий туризм для підтримки малого і середнього бізнесу
Автор Ольга Нізола
Перегляди 331
Дата публікації 2021-09-24

  Сталий туризм є ключовим сектором Івано-Франківської області. До пандемії Covid-19 існувало близько 1500 представників малого і середнього бізнесу у сфері туризму, серед яких 800 у сільській місцевості. У 2020 році цілих 5% цих підприємств закрилися назавжди, а загальний товарообіг скоротився більш ніж на 60% (за даними Івано-Франківської обласної ради з туризму, 2021 р.). З іншого боку, Німеччина є чудовим прикладом передового ринку: після Covid-19 німецькі туристи, найімовірніше, проведуть свій відпочинок у Європейському Союзі, виберуть напрямки, до яких легко дістатися на автомобілі чи поїзді, та відкриють для себе екологічно чистий відпочинок.

  Тому на сьогодні дуже важливо підтримувати туристичний бізнес нашого краю та дати йому поштовх для розвитку. Ось чому Івано-Франківська торгово-промислова палата (ІФ ТПП) у партнерстві з Італійсько-Німецькою торгово-промисловою палатою (ITKAM) розробили спільний проєкт у сфері сталого туризму: GreenTour Ukraine за підтримки «EU4BUSINESS: ОБ’ЄДНАННЯ КОМПАНІЙ ЄВРОПАЛАТИ » (https://connectingcompanies.eu/index.php/tourism/), який стартує 30 листопада 2021 року.

  “U4Business: Connecting Companies” (EU4BCC) - це проєкт, керований Європалатою та фінансується в рамках ініціативи Європейського Союзу - “EU4Business”. Основою проєкту є сприяння торгівлі між державами членами ЄС та країнами Східного партнерства. Мета — допомогти представникам малого і середнього бізнесу зростати, залучати інвестиції в нові сектори та збільшувати можливості торгівлі, підтримуючи доступ до нових ринків, а бізнес-асоціаціям для вдосконалення своїх бізнес-мереж та навчати найкращих бізнес-практик по всій Європі.

  Будучи регіоном, який розташований серед гір, річок та озер, нашою пріоритетною галуззю став туризм. Івано-Франківський туристичний сектор має великий потенціал у розвитку сталого туризму та охоплює різні його сфери, такі як: культурний туризм, піші прогулянки, альпінізм, фестивальний туризм, екотуризм, етнографічний туризм, лижний спорт, гастрономічний туризм, водний туризм, паломницький та релігійний туризм, екстремальний туризм.

  ІФ ТПП як найбільша бізнес-асоціація регіону хоче розвиватися разом з нашими членами, і ми з нетерпінням чекаємо інноваційних підходів, щоб допомогти локальному бізнесу модернізуватися. Завдяки різноманітній кількості проєктів, орієнтованих на сталий туризм, реалізованих у Німеччині, ITKAM допоможе створити міцну основу для нових та тривалих ділових відносин та відкрити нову співпрацю на українському та німецькому ринку, так як мережа ITKAM включає близько 1500 представників малого і середнього бізнесу в сфері туризму та стартапів у Німеччині, а також 50 основних регіональних туристичних асоціацій, бізнес- інкубаторів, інноваційних центрів, місцевих муніципалітетів та великих торгових ярмарків (наприклад, ITB Berlin). ITKAM координуватиме діяльність та передаватиме партнерам свій досвід у сферах інтернаціоналізації, сталого туризму та своєї мережі компаній і асоціацій. Це буде перша співпраця ITKAM з Торгово-промисловою палатою з країни Східного партнерства.

  Проєкт EU4BCC стане чудовою можливістю зосередитися на нових партнерствах та досягти поставлені цілі в економічному розвитку. Очікуваний результат: комерційний контракт, запуск продукту, створення та запуск нової маркетингової кампанії та покращення умов праці.

За додатковою інформацією звертайтесь:

e-mail: zed@cci.if.ua

tel.(0342) 52-34-75/+380673447867

 

>

Прокоментуйте статтю!

Автор дізнається Вашу думку!