Blog

Для чого потрібна сертифікація походження товару?
Автор Ольга Матейко
Перегляди 2163
Дата публікації 2021-08-25

Сертифікат про походження товару - це офіційний документ, який підтверджує, що експортований товар має походження з України. Даний документ дає право на отримання преференції (пільги при імпорті) в країні ввезення.

Івано-Франківська ТПП видає сертифікати походження наступних форм:

  1. Сертифікат походження ( Certificate of origin) – підтверджує країну, у якій товар був повністю вироблений або підданий достатній обробці. Вимагається, як правило, митними органами країни, що імпортує, з метою здійснення тарифних і нетарифних мір регулювання ввозу товару на митну територію відповідної країни.
  2. Сертифікат походження загальної форми (англійською мовою) – звичайна форма сертифікату, яку видають на всі товари при експорті в країни, з якими не обумовлені правила визначення країни походження товарів; також видають у разі, коли товар не має преференційного доступу на ринок країни імпорту та у випадках відсутності або тимчасового припинення пільг на українські товари.
  3. Сертифікат походження загальної форми ( російською мовою) – звичайна форма сертифікату, яку видають при експорті до країн СНД.
  4. Сертифікат походження форми СТ-1 ( російською мовою) – видають на товари, що експортуються до країн СНД, та задовольняють вимогам Правил визначення країни ( крім РФ) походження товарів , затверджених Рішенням Ради голів Урядів СНД від 24.09.1993 та Правил визначення країни походження товарів, затверджених Рішенням Ради голів Урядів СНД від 30.11.2000 р.
  5. Сертифікат форми EUR-1 серія М ( англійською мовою) – для експорту в Республіку Македонія видають згідно з положень Угоди про вільну торгівлю між Республікою Македонія та Україною на підставі Висновку про походження товару, який є невід’ємною частиною сертифіката.
  6. Сертифікат походження форми У-1 ( українською мовою) застосовують в межах митної території України в разі потреби підтвердження українського походження товарів, які знаходяться в обігу в межах митної території України.
  7. Сертифікат походження для засвідчення товарів,що експортуються до Мексиканських Сполучених Штатів та яким на території Мексики надаються преференції.
  8. Сертифікат походження послуг сертифікат для підтвердження факту виконання послуги українським підприємством в межах або за межами митної території України.
  9. Сертифікат вільного продажу : документ підтверджує, що продукт вільно без обмежень продається на території країни-експортера. Certificate of Free Sale.

Для того, щоб отримати більше інформації зв’яжіться з нами зручним для Вас способом: тел. +38(0342) 523346, 523347, e-mail: info@cci.if.ua

>

Прокоментуйте статтю!

Автор дізнається Вашу думку!