Blog

Онлайн бізнес-форум "Україна-Австрія: можливості двосторонньої співпраці»
Автор Ольга Матейко
Перегляди 916
Дата публікації 2021-04-23

27 квітня 2021 р. в рамках проведення 15-го засідання Українсько - австрійської змішаної комісії з питань торговельно-економічних зв'язків відбудеться онлайн бізнес-форум "Україна-Австрія: можливості двосторонньої співпраці» за участі профільних міністерств, керівництва палат обох країн, а також ділових кіл України та Австрії.
Захід спільно організують ТПП України, Федеральна палата економіки Австрії, Федеральне міністерство цифровізації та економічного розвитку Австрії, Міністерство розвитку громад та територій України, Торговий відділ Посольства Австрії в Україні.
Під час бізнес-форуму будуть розглянуті наступні питання:
  • Інвестиційний та експортний потенціал України, зокрема у галузі розвитку сучасних технологій, розробки корисних копалин, а також приватизації об'єктів державного майна
  • Можливості співпраці українських компаній з австрійськими комерційними агентами (презентація Австрійського бізнес-агентства «Austrian Business Agency» - ABA та Віденського бізнес-агентства «Vienna Business Agency)
  • Австрійські бізнес-платформи як інструмент пошуку бізнес-партнерів та виходу на австрійський ринок
Попередня реєстрація обов'язкова:
https://docs.google.com/forms/d/1Nap31oXhkXoZQG6FlWFeZtx9zb52Zt29dN0v1bxbTlU/viewform?edit_requested=true&fbclid=IwAR1MUx3tO8dOfobgcEG0kOyTE070fL48eacDnbEsXGTJCZQD9N5T1-Dt8r4
Робочі мови заходу: українська та англійська з синхронним перекладом
>

Прокоментуйте статтю!

Автор дізнається Вашу думку!