Blog

Підприємства-члени Івано-Франківської ТПП можуть стати членами Лондонської ТПП безкоштовно, без сплати внесків
Автор
Перегляди 604
Дата публікації 2023-08-21

19 серпня 2023 року в конференц-залі Івано-Франківській ТПП відбулася робоча зустріч місцевого бізнесу з керівником Департаменту Торгово-промислової палати Лондона Джеймсом Уоткінсом та менеджером Українського Проекту Лондонської ТПП Ігорем Бартківим.
Гості вже тиждень перебувають в Україні, де провели багато зустрічей, в тому числі в українських міністерства, депутатських комітетах, бізнес-організаціях.
Джеймс Уоткінс розповів про проекти Лондонської ТПП щодо підтримки України. Акцент робиться на підтримці малого та середнього бізнесу, який за словами гостя є основою будь-якої економіки.
Є в планах створення фінансового центру Лондон-Дубаї-Київ, метою якого і буде саме підтримка України. Також планується запуск вебінарів щодо підготовки пропозицій інвестування в бізнес в Україні. З українським урядом є домовленість про створення онлайн-платформи для зустрічей українського та британського бізнесу.
Також Джеймс Уоткінс повідомив, що підприємства-члени Івано-Франківської ТПП можуть безкоштовно стати членами Палати Лондона. Як ми довідалися пізніше «в кулуарах», щорічний внесок членів Лондонської ТПП складає від 500 (для малого бізнесу) і до десятків тисяч фунтів для середніх і великих підприємств. Членство в лондонській ТПП дає багато можливостей – це і доступ до баз даних Палати, і можливість прямих контактів з її членами.
Ігор Бартків зауважив, що багато є запитів щодо інвестування в Україну: «Для того, щоб отримати доступ лондонського фінансового ринку, ми повинні бути зрозумілими і відповідати певним критеріям. Нажаль, попри бажання допомогти, Україна вважається високоризиковою для інвестування через проблеми з верховенством права, складністю та недотриманням законодавства та корупцією. Всі в Україні, з ким ми спілкуємося, боряться з корупцією, але проблема залишається».
Віце-президент Івано-Франківської ТПП Марія Савка подякувала гостям за всебічну підтримку України Великою Британією та розповіла про бізнес Івано-Франківщини та можливу співпрацю.
Гості запевнили, що це лише перша зустріч в такому форматі в Івано-Франківській ТПП. Наступна може відбутися вже восени цього року.
>

Прокоментуйте статтю!

Автор дізнається Вашу думку!