Івано-Франківська Торгово-Промислова Палата

ІФТПП

(0342) 52-33-47

18 черв. 2018 р., 15:20:00

Інформуємо вас, про литовські підприємства, які нещодавно висловили бажання взаємовигідно співпрацювати з українськими підприємцями. Якщо для Вас дана інформація є актуальною, просимо зв'язатись із нами.

Бартків Наталія +380 67 918 22 26

nataliia.bartkiv@gmail.com

1.     Група підприємств «Серпантин» („Serpantinas"), що пропонує широкий спектр товарів та послуг – матеріали та обладнання для зварювальних робіт, металообробну техніку, різальні та шліфувальні товари, повітроочисне обладнання, газорізальну і газозварювальну техніку, повітряні генератори,– шукає партнерів в Україні. Активи підприємства «Серпантин» є в Литві, Латвії, Естонії, Росії і Білорусі. Більше інформації  - http://www.serpantinas.com/lte

 

2.     Підприємство «Ланкмета» ("Lankmeta"), яке виготовлює метало-, термо- профілі, профілі з вентиляцією, а також гнуті вироби з металу і профілі для бетонування підлоги, шукає партнерів в Україні, що мають намір співпрацювати з підприємством, купуючи або розповсюджуючи її продукцію та послуги. Підприємство успішно працює у всьому Європейському Союзі, працювало в Україні.             

Більше інформації  - https://www.lankmeta.lt/ru

 

3.     Основний напрям діяльності підприємства «Укмега» („Ukmega") – проектування і виробництво промислового деревообробного обладнання. За індивідуальними  потребами замовника «Укмега» проектує та виробляє деревообробне обладнання та лінії від сировини до готового продукту. Шукає надійних партнерів в країні.

Більше інформації - http://ukmega.lt/?lang=ru

 

4.     Машинобудівний завод «Астра» пропонує широкий асортимент виробів з нержавіючої сталі для виробництва пива, вина та горілки, для зберігання олії, для хімічної, медичної, молочно промисловості, для виробництва біопалива і атомної техніки, а також промислову техніку для підігрівання і прання, деталі з механічною обробкою. «Астра» вже раніше працювала на українському ринку, має намір повернутись найближчим часом і шукає надійних партнерів та покупців. Свою продукцію експортує у всьому світі.

Більше інформації - http://astra.lt/ru/index.html 

 

5.     Підприємство «Супергарден» („Supergarden"), що виготовляє сублімовані продукти найвищого ґатунку (ягоди, фрукти, овочі, спеції), шукає розповсюджувачів та гуртових продавців, які могли би підвищити позиції продукції компанії на українському ринку. Компанія вже працює в Україні.

Більше інформації  - https://www.supergarden.lt/ru/

 

6.     Підприємство «Солтера» („Soltera" („AgroPerlit")) шукає партнерів в Україні, які хотіли би придбати або розповсюджувати  торф'яний субстрат та перліт для фільтрації, що виготовляються підприємством з 1996 року. Зацікавлене у довготривалій співпраці.    

Більше інформації  - www.perlit.lt

 

7.     Підприємство «Кронер» („Kroner") – товарний знак запчастин для легкових автомобілів. Продукцію виготовляє на Дальньому Сході за всіма європейськими стандартами, тому надає їй дворічну гарантію. Підприємство особливо цікавиться експортом своєї продукції в Україну. Цікавлять українські підприємства, які займаються імпортом та дистрибуцією запчастин для автомобілів. 

Більше інформації  - http://www.kronerauto.com/ru/glavnaja.html

 

8.     Підприємство «Вино подорожей» ("Kelionių vynas") шукає надійних партнерів в Україні, для яких було би цікаво розвивати в Україні ринок торгівлі та оренди кемперів.   

Більше інформації  - http://kelioniuvynas.lt/ 

 

9.     Продукція, що виготовляється підприємством «Дім Кямянос» ("Kemenos namai"), - декоровані під старину меблі з масиву дерева за індивідуальним замовленням. Компанія має 22 роки досвіду, досвід на ринках за кордоном і в Литві. Підприємство працює із створенням інтер'єру, тому може запропонувати не лише меблі, але й повністю завершений інтер'єр.

Більше про філософію виробництва та технології підприємства www.kemena.lt

 

10.  Підприємство «БН Текстиль» ("BN Tekstilė"), що займається гуртовою торгівлею тканинами для штор та меблів, яке також співпрацює з готелями і шиє для них вироби з текстилю, шукає бізнес-партнерів в Україні.   

Більше інформації  - http://www.bntekstile.lt/index.php?lang=ru