Сертифікати походження

Видачу сертифікатів походження виконує сектор сертифікації та штрихового кодування ІФТПП.

Сертифікат походження (Certificate of origin) підтверджує країну, у якій товар був повністю вироблений або підданий достатній обробці. Вимагається, як правило, митними органами країни, що імпортує, з метою здійснення тарифних і нетарифних мір реагування ввозу товару на митну територію відповідної країни.

Для підтвердження походження товарів/послуг застосовують такі форми сертифікатів:

  • Сертифікат походження загальної форми (англійською мовою) – звичайна форма сертифікату, яку видають на всі товари при експорті в країни,  зякими не обумовлені правила визначення країни походження товарів; також видають у разі, коли товар не має преференційного доступу на ринок країни імпорту та у випадках відсутності або тимчасового припинення пільг на українські товари.
  • Сертифікат походження загальної форми (російською мовою) – звичайна форма сертифікату, яку видають при експорті до країн СНД.
  • Сертифікат походження форми СТ-1 (російською мовою) – видають на товари, що експортуються до країн СНД, та задовольняють вимогам Правил визначення країни походження товарів, затверджених Рішенням Ради голів Урядів СНД від 24.09.1993 та Правил визначення країни походження товарів, затверджених Рішенням Ради голів Урядів СНД від 30.11.2000 р.
  • Сертифікат форми «А» (англійською або французькою мовою) - видають на товари, які підпадають під преференційний режим при експорті на ринки країн-донорів в рамках Генеральної Системи Преференцій.
  • Сертифікат походження на текстильні товари (англійською або французькою мовою) – видають на товари, які експортують до країн ЄС відповідно до положень Угоди між ЄС та Україною про торгівлю текстильною продукцією.
  • Сертифікат форми EUR-1, серія М (англійською мовою) – для експорту в Республіку Македонія видають згідно з положенням Угоди про вільну торгівлю між Республікою Македонія та Україною на підставі Висновку про походження товару, який є невід’ємною частиною сертифіката.
  • Сертифікат походження форми СТ-1 (українською мовою) застосовують в межах митної території України в разі потреби підтвердження українського походження товарів, які знаходяться в обігу в межах митної території України.
  • Сертифікат походження для засвідчення товарів, що експортуються до Мексиканських Сполучених Штатів та яким на території Мексики надаються преференції.
  • Сертифікат походження послуг сертифікат для підтвердження факту виконання послуги українським підприємством в межах або за межами митної території України.

 

Детальну інформацію Ви зможете отримати за телефоном: (0342) 52-10-61, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Найближчі події

лютого 2018
MoTuWeThFrSaSu
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234

Митне оформлення

Інтерактивна карта підрозділів митного оформлення в Івано-Франківській області

Карнет АТА - спрощене митве оформлення тимчасового вивезення товарів

Системи безпеки (відеонагляд, сигналізація, контроль доступу), системи опалення (теплі підлога, інфрачервоні обігрівачі)

Facebook

Івано-Франківська торгово-промислова палата