Будівельна експертиза

Судова будівельно-технічна експертиза призначається при розслідуванні та розгляді кримінальних, цивільних і господарських справ.

Види будівельно-технічних експертиз, які проводить ІФТПП:

  1. Визначення ринкової вартості нерухомого майна (різного роду будівель та споруд).
  2. Установлення факту відповідності (невідповідності) збудованої або реконструйованої будівлі проекту і вимогам будівельних норм і правил (ДБН).
  3. Визначення вартості різного роду будівельних робіт (споруджень будівель, їх переобладнання, ремонт, благоустрій території та ін.).
  4. Установлення відповідності проектно-кошторисної документації вимогам ДБН та інших державних стандартів з питань будівництва.
  5. Установлення правильності складання державної звітності про виконання будівельних робіт.
  6. Розробка варіантів поділу будинків і надвірних будівель відповідно до ідеальних часток кожного із співвласників з підготуванням у необхідних випадках пропозицій щодо переобладнання об’єктів, залишення їх частин у спільній власності, а також визначенням грошової компенсації власнику, частка якого в натурі після поділу стала меншою за ідеальну.
  7. Розробка варіантів порядку користування земельною ділянкою, на якій розташовані будівлі, що належать громадянам на правах спільної власності.
  8. Визначення технічного стану будівель, споруд, інженерного обладнання (відсоток зношення, придатність до експлуатації, необхідність ремонту, наявність дефектів, причини, які їх викликали та ін.).

 

Детальна інформація

Телефон: (0342) 52-10-61
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Найближчі події

лютого 2018
MoTuWeThFrSaSu
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234

Митне оформлення

Інтерактивна карта підрозділів митного оформлення в Івано-Франківській області

Карнет АТА - спрощене митве оформлення тимчасового вивезення товарів

Системи безпеки (відеонагляд, сигналізація, контроль доступу), системи опалення (теплі підлога, інфрачервоні обігрівачі)

Facebook

Івано-Франківська торгово-промислова палата