Івано-Франківська Торгово-Промислова Палата

ІФТПП

(0342) 52-33-47

Українсько-чеський бізнес-форум

3 бер. 2020 р., 17:45:00

11 березня 2020 р. в рамках проведення ІХ засідання Українсько-чеської Міжурядової комісії з питань економічного, промислового та науково-технічного співробітництва в ТПП України відбудеться Українсько-чеський бізнес-форум. Чеську бізнес-делегацію, до якої входять представники різних секторів економіки, очолює Віце-прем'єр-міністр, міністр промисловості та торгівлі Чеської Республіки, Голова Міжурядової комісії з чеського боку п. Карел Гавлічек.  

Співорганізаторами Форуму виступають Торгово-промислова палата України спільно із Союзом промисловості та транспорту ЧР та Палатою ЧР з економічних зв’язків з країнами СНД за підтримки Посольства ЧР в Україні та Посольства України у ЧР.

            Програма заходу включатиме пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-чеського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Чехії, досвід інтеграції чеської економіки до єдиного ринку ЄС та інші актуальні питання, після чого відбудуться В2В-переговори між представниками ділових кіл України та Чехії.

До участі у форумі запрошуються українські компанії, заінтересовані у налагодженні коопераційних стосунків з Чеською Республікою.

На даний час Чехія є високорозвиненою та успішною європейською країною з динамічною експортоорієнтованою економікою, яка завоювала міцні позиції на європейських та світових ринках. Україна входить до 20 найбільших торговельних партнерів Чехії і займає у цьому рейтингу четверте місце серед країн, що не входять до ЄС.

До пріоритетних напрямків українсько-чеського ділового співробітництва належать промисловість, традиційна та альтернативна енергетика, енергоефективніть та енергозбереження, транспорт, логістика, туризм, сільське господарство та сфера ВПК.

Робочі мови заходу – українська, чеська та англійська,  переклад забезпечується.

Дата проведення: 11 березня 2020 р. (середа), 10.00. (час може уточнюватись)

Місце проведення: ТПП України, зала «Колізей» (Київ, вул. Велика Житомирська, 33)

Вартість участі: 450 грн. (зч. ПДВ), для підприємств – членів ТПП України – 360 грн.

Програма: детальна програма заходу буде оголошена найближчим часом.

Спонсорство: для компаній, які прагнуть підвищити свою  пізнаваність та презентувати на Форумі свій бренд, пропонується можливість виступити партнером Форуму.

Ознайомитись зі списком чеських компаній, спонсорським пакетом та зареєструватися для участі у Форумі (не пізніше 05.03.2020р.)  можна на сайті ТПП України:

https://www.ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/ukrayinsko-cheskii-biznes-forum-2

 

Контакти для довідок: тел.: (044) 461 98 07/08,

Ольга Бондаренко (boi-ier@ucci.org.ua), Юлія Єгорова (yys-ier@ucci.org.ua,

Анна Любима (ast-ier@ucci.org.ua), Валерія Забашта (zva-zed@ucci.org.ua)

 

Сподіваємось на Ваше позитивне рішення та активну участь!