Івано-Франківська Торгово-Промислова Палата

ІФТПП

(0342) 52-33-47

Торгова місія до Ізраїлю

21 груд. 2019 р., 12:35:00

Європейський банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) в рамках ініціативи ЄС EU4Business запрошує українські малі та середні підприємства сектору легкої промисловості зареєструватися на конкурсний відбір для участі у торговій місії до Держави Ізраїль, яка відбудеться 15-17 березня 2020 року у м. Тель-Авів, за інформаційної підтримки Державної установи "Офіс з просування експорту України" та Асоціації "Укрлегпром".

Мета торгової місії: створення торгових можливостей для виходу та розширення присутності українських виробників на ринку Держави  Ізраїль через встановлення ділових контактів з потенційними партнерами шляхом проведення індивідуальних зустрічей в форматі B2B.

Пріоритет у реєстрації надаватиметься компаніям,які готові виробляти продукцію під ізраїльською торговою маркою, та з досвідом пошиття спідньої білизни, домашнього одягу (піжами, комбінації,майки), купальних костюмів, шортів, футболок, спортивного одягу, текстильного взуття.

Зареєструватись та дізнатися більше про участь у торговій місії до Держави Ізраїль можна за посиланням: https://preview.mailerlite.com/x2c8w2.

Реєстрація триває до 16 січня 2020 року включно.

Контактна особа: Ірина оніксієнко (ionikienko@fsr.org.ua), організатор та керівник торгової місії до Держави Ізраїль