Івано-Франківська Торгово-Промислова Палата

ІФТПП

(0342) 52-33-47

Діловий візит українських підприємців до м. БАКУ (АЗЕРБАЙДЖАН)

4 груд. 2019 р., 16:25:00

15 ПО 18 ГРУДНЯ 2019 Р. ТПП України за підтримки Посольства України в Республіці Азербайджан та Фонду заохочення експорту та інвестицій в Азербайджані (AZPROMO) організовує діловий візит українських підприємців ДО М. БАКУ (АЗЕРБАЙДЖАН) для участі в українсько-азербайджанському бізнес-форумі.

Українську бізнес-делегацію очолить президент Торгово-промислової палати України.

Програма цього заходу включатиме пленарну частину, у якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрямки українсько-азербайджанського
економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Азербайджані, після чого відбудуться також В2В переговори між представниками ділових кіл України та АР.

ТПП готова організувати зустрічі з відповідними азербайджанськими партнерами згідно Ваших побажань та ділових інтересів.

До участі у форумі запрошуються українські компанії, заінтересовані у налагодженні коопераційних стосунків з Азербайджаном.

Азербайджанська сторона зацікавлена у співпраці у таких пріоритетних галузях, як: ПРОДУКЦІЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ, ХАРЧОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ (ЦУКОР, КОНДИТЕРСЬКІ  ВИРОБИ, М’ЯСО ТА СУБПРОДУКТИ, МОЛОКО ТА МОЛОЧНІ ПРОДУКТИ, ПРОДУКЦІЯ БОРОШНОМЕЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ І ТЮТЮНОВИХ ВИРОБІВ), МЕТАЛУРГІЯ, ЕНЕРГЕТИЧНЕ МАШИНОБУДУВАННЯ, ТРАНСПОРТНЕ МАШИНОБУДУВАННЯ (СУДНОБУДУВАННЯ, ВАГОНОБУДУВАННЯ, АВІАЦІЙНА ТЕХНІКА), ХІМІЧНА ПРОМИСЛОВІСТЬ, ФАРМАЦЕВТИКА, ТУРИЗМ, РЕКЛАМА ТА IT-ТЕХНОЛОГІЇ.

Реєстрація є ОБОВ'ЯЗКОВОЮ та здійснюється на сайті ТПП України (https://www.ucci.org.ua).

ТПП України готова запропонувати пакет послуг, який включає: бронювання а/квитків, розміщення у готелі, трансфери з/до аеропорту, а також 16 і 17 грудня згідно ділової програми, медичне страхування, організацію В2В переговорів відповідно до профілів українських компаній.

КОНТАКТНІ ОСОБИ:

Ольга Сухенко (+38067 230-90-38, +38044461-98-07, oas-ier@ucci.org.ua), Дирекція міжнародного співробітництва ТПП України.

 Ольга Бондаренко (+38 067 21 61 782, +38044461-98-08, boi-ier@ucci.org.ua)