Івано-Франківська Торгово-Промислова Палата

ІФТПП

(0342) 52-33-47

Денис Шмигаль обговорив із бізнес-спільнотою Прикарпаття ключові аспекти розвитку підприємництва і співпраці

27 лист. 2019 р., 18:00:00

Метою проведення даної зустрічі, на переконання Дениса Шмигаля, стало обговорення ключових проблем розвитку підприємництва на Івано-Франківщині, викликів та перспектив,  залучення бізнес-спільноти до розробки Стратегії розвитку області, завершення реформи децентралізації влади.

Пріоритне завдання керівництва Івано-Франківської обласної державної адміністрації є розробка стратегії на наступні 7 років.

Підтримка багатодітних сімей є найважливішим ключовим показником на державному рівні.

Забезпечення інфрастурктури та якісного сполучення між населеними пунктами, яке дасть поштовх до розвитку виробничих потужностей бізнесу.

Кредити для бізнесу, інфраструктура, авіа сполучення, виходи на міжнародні ринки, освіта та кадри, основні питання, які були обговоренні підчас зустрічі.

Здорова конкуренція сприяє бізнесу, преференції та пільги руйнують його. За словами пана Дениса, влада готова до постійного діалогу та відкрита до нових ідей та пропозицій.

Підводячи підсумок, ми розуміємо важливість співпраці та діалогу, завдяки цьому ми досягнено хороших результатів економічного розвитку Прикарпаття.