Івано-Франківська Торгово-Промислова Палата

ІФТПП

(0342) 52-33-47

У Івано-Франківській торгово-промисловій палаті відбувся Бізнес-форум «Литва-Україна: досвід Європейського Союзу для Івано-Франківської області»

7 лист. 2019 р., 18:05:00

Вчора  06 листопада у Івано-Франківській торгово-промисловій палаті відбувся Бізнес-форум «Литва-Україна: досвід Європейського Союзу для Івано-Франківської області». 

До Івано-Франківська прибули Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, Комерційний аташе пан Сєргєюс Тіхоміровас, президент Вільнюської торгово-промислової і ремісничої палати пан Сігітас Леонавічус, а також представники литовських компаній.

Відкривав форум голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль та посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс. 

Мета візиту - поглиблення наявної співпраці та можливі напрямки розширення двостороннього торговельно-економічного співробітництва, партнерство у галузях освіти, інновацій, культури та сільського господарства.

Президент Івано-Франківської торгово-промислової палати – Андрій Левкович у вступному слові наголосив – «Івано-Франківська торгово-промислова палата – є майданчиком для співпраці між українським та закордонним бізнесом».

В рамках заходу відбулася панельна дискусія  « Литва-Україна: нові можливості для бізнесу», в якій взяли участь : пан Сєргєюс Тіхоміровас, пан Сігітас Леонавічус, віце –президент Івано-Франківської ТПП – Ігор Бартків та керівник агенції регіонального розвитку – Віктор Вінтоняк.

« Ми завжди раді сприяти співпраці між Литовським та Українським бізнесом», - зазначив Ігор Бартків.

Натомість президент Вільнюської торгово-промислової і ремісничої палати зауважив, що інтересами литовського бізнесу в Україні є перш за все безпека, стабільність , гарантія та наідйність.

Віктор Вінтоняк зі своєї сторони зазначив, що приїзд литовської делегації є знаковим, оскільки разом легше, краще та впевненіше.

Після основної частини заходу, представники литовського бізнесу представили свої проекти на трьох панельних дискусіях:

  • Енергетика,
  • Інфраструктура,
  • Освіта.

Бізнес Івано-Франківська мав можливість познайомитися та обмінятися контактами з представниками литовських компаній.  А заступниця директора Вільнюського коледжу Нійоле Зінкявичене запропонувала навчання на безкоштовній основі шістьом талановитим дітям з  Івано-Франківщини, при цьому перевагу надаватимуть дітям учасників АТО/ООС.

Для того щоб отримати контакти представників литовських компаній, для співпраці, ви можете звертатися в Управління міжнародних економічних зв`язків:Тел. +380 342 52 33 47 або +380 67 344 78 67,

e-mail: oliahutsuliak@cci.if.ua, y.folush@cci.if.ua