Івано-Франківська Торгово-Промислова Палата

ІФТПП

(0342) 52-33-47

Програма інвестування в український бізнес Invest plan "Come On"

13 вер. 2019 р., 15:40:00

Комітет фінансового ринку при Торгово-промисловій палаті України запускає програму інвестування в український бізнес  - Invest plan "Come On".

Програма передбачає розгортання діяльності в Україні семи інвестиційних фондів галузевої спрямованості,фінансових і закордонних ринків капіталу.

Ці інвестиційні фонди вкладатимуть кошти у проекти українських підприємств на умовах Private Enquity Investment, що означає вкладення в капітал підприємства для реалізаціїї проекту. таке інвестування обмежується періодом (максимум сім років), протягом якого реалізується проект.

Вже цього року в рамках Програми планується прийняти до інвестування проекти із загальною потребою від 50 до 100 мільйонів євро!

Однією з умов інвестування будь-якого українського підприємста за програмою Invest plan "Come On" є його членство у регіональному об’єднанні підприємств.Для того щоб учасники могли отримати фінансування за означеною програмою, об’єднання підприємств має ініціювати формування регіонального інвестиційного фонду, партнерство з яким вимагається програмою Invest plan "Come On". При відборі проектів для інвестування необхідною умовою є також рекомендація партнерського регіонального бізнес-об’єднання.

Ваші резюме інвестиційної потреби просимо надсилати на адресу Комітету info.fincmt@gmail.com 

Детальніше за телефонами (044) 426-61-11,16