IFTPPІвано-Франківська Торгово-Промислова Палата

IFTPPІФТПП

Beta версія
(0342) 52-33-47

Бізнес форум «Відкриття нових можливостей для взаємодії підприємців України та Латвії»

23 трав. 2018 р., 14:55:00

У заході візьмуть участь бізнес-кола обох країн, представники Міністерства економіки Латвії, інших державних структур та бізнес-асоціацій Латвії.

Учасники форуму матимуть змогу ознайомитись з особливостями ділового клімату Латвії та умовами ведення бізнесу в цій країні,  обговорити стан українсько-латвійського торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва в контексті спільного входження до ринку ЄС.

В рамках форуму планується приділити особливу увагу наступним секторам: особливості експорту до країн ЄС; відновлювальним джерелам енергії, екології; інвестиціям та фінансуванню проектів; інформаційним технологіям та ін.

На форумі можуть розглядатися й інші галузі за пропозицією української сторони. Окрім того, заплановані секторальні презентації та перемовини у форматі В2В.

На переконання УСПП, цікавим для нашого бізнесу може стати презентація практичного досвіду залучення зовнішніх інвестицій, до прикладу – зі структурних фондів ЄС. Зокрема, йтиметься про історії успіху lmmer Ukrplastic -lmmer Group - IMMER Digital в цій царині.

Запрошуємо вас увійти до складу делегації УСПП, яка відвідає Латвію і, в разі зацікавленості, просимо не пізніше 20 червня 2018 року підтвердити участь, заповнивши анкету, що додається.

Контактна інформація: тел. (044) 536 96 42, 279 16 21, e-mail: ved3@uspp.org.uavpved@uspp.org.ua