31
бер.

Засідання Еміратсько-Української Ділової Ради

9 квітня 2017 року відбудеться
засідання Еміратсько-Української Ділової Ради
(Дубай, ОАЕ).

Програма заходу передбачає:

  1. Тур по Jafza, найбільшої у світі ВЕЗ, – ознайомлення з офісами, складськими приміщеннями, виробництвами, що працюють на території ВЕЗ. Також виступить керівництво ВЕЗ Jafza, яке розповість про переваги і комфортність діяльності компаній у цій безподатковій юрисдикції.
  2. Відвідування порту Джебель Алі й аеропорту World Central, де учасники ознайомляться зі зручною і доступною логістичною структурою.
  3. Ознайомлення з роботою Дубайської митниці, де оформлення вантажу проходить достатньо швидко і без важких митних процедур.
  4. Знайомство з роботою Українського інкубатору (Бізнес Центра) UCCI в ОАЕ, який працює на базі ВЕЗ Jafza, в якому учасники ознайомляться з повним комплекс його послуг на практиці. Також виступить керівництво Бізнес Центру, надасть практичні й корисні поради щодо ведення бізнесу з арабськими партнерами.
  5. B2B спілкування з представниками арабських компаній, які ведуть операційну діяльність у ВЕЗ Jafza і успішно працюють на території ОАЕ.
  6. B2B спілкування з представниками міжнародних компаній, які зареєстровані у ВЕЗ Jafza і успішно працюють як на території ОАЕ, так і в інших країнах Перської затоки і всього світу в цілому. А це перспективні партнери, які можуть стати потенційними клієнтами вітчизняних підприємств.

Ми впевнені, що така зустріч допоможе українським представниками визначити перспективні напрямки розвитку відношень з арабськими компаніями для подальшого ефективного співробітництва. А також стане мережевою подією для вітчизняних компаній усіх галузей з метою визначення і виділення окремих галузевих напрямків для майбутніх виїзнихзаходів (форумів, конференцій і т.п.) як в Україні, так і за її межами.

Запрошуємо на засідання Еміратсько-Української Ділової Ради ті вітчизняні компанії, які зацікавлені у виході арабський ринок, і практична участь у заході – це реальний шанс знайти серйозних партнерів у арабському світі.

Додаткова інформація за тел: (0342) 52 33 47 або пишіть в повідомлення на нашій сторінці.

Найближчі події

лютого 2018
MoTuWeThFrSaSu
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234

Митне оформлення

Інтерактивна карта підрозділів митного оформлення в Івано-Франківській області

Карнет АТА - спрощене митве оформлення тимчасового вивезення товарів

Системи безпеки (відеонагляд, сигналізація, контроль доступу), системи опалення (теплі підлога, інфрачервоні обігрівачі)

Facebook

Івано-Франківська торгово-промислова палата